Druhy samolepek

Velikost samolepek:

VÝŠKA : 16cm bez textu, 20cm včetně textu .

ŠÍŘKA: 8–14cm dle daného motivu.

Pokud jsou rozměry jiné, jsou popsány detailně u daného motivu.

MAGNETKY se vyrábí do výšky podkladu 20 cm – motiv je úměrně menší, cca 12 cm bez textu. Šířka magnetu je úměrná dle zvoleného motivu a délky připojeného textu!!

MAZLÍČCI: výška většiny motivů 14cm

Rozměry lze na přání upravit.

Texty

Velikost textu je přímo úměrná jeho délce. Písmenka mohou měřit 2–3 cm na výšku, délka závisí na šířce daného motivu. !!!Čím delší text tím menší písmo – čím menší písmo tím menší lepicí plocha – čím menší lepicí plocha tím nižší životnost.

Některé fonty nedokáží správně vygenerovat háčky nad písmenky - ď, ť apod. Přesto, že Vám se text nezobrazí správně, v našem systému jej vidíme tak jak je zapsán a bude tak i vyroben. (Páťa, Píďa, Káťa atd.)

Samolepky – jednoduché

ditevaute.cz,ditevaute.cz

Jedná se o samolepky řezané, kdy se lepí pouze obrys, bez jakéhokoli podkladu. Obrys je pak v barvě jakou si zvolíte:

B-základní M-metalické R-reflexní(odrážející světlo)

Široké spektrum barev těchto samolepek nabízí i mnohé další využití, než jen jako upozornění na voze. Samolepky skvěle drží také na skle, zrcadle a jiných hladkých, vždy pečlivě očištěných a odmaštěných, površích. Pro použití na sklo vozu jsou nejvhodnější barvy bílá a žlutá. Pro lepení zevnitř na sklo zadejte požadavek na zrcadlové provedení do kolonky pro poznámku během vyplňování adresy.

Pouze samolepky v základní barvě B je možné vyrábět zrcadlově pro lepení na sklo zevnitř vozu.

Pokud chcete samolepku lepit zevnitř, napište si tento požadavek do kolonky pro poznámky, která se vám nabídne před dokončením objednávky.

Reflexní samolepka je velmi praktická, splňuje svůj bezpečnostní účel i v noci a za šera. Některé motivy v této variantě nejsou doporučovány vzhledem k náročnosti přenášení této velmi křehké folie (není to však nemožné).

Samolepka na reflexním podkladu

ditevaute.cz

Barevný obrys je natištěn na reflexní podklad. Výhodou této praktické varianty je velmi jednoduchá manipulace, jako s klasickou samolepkou.
Reflexnost podkladu zaručuje – i za tmy a šera – skutečně nepřehlédnutelné upozornění o přítomnosti Vašeho děťátka ve voze.

Magnetky

Naše novinka pro všechny zodpovědné maminky a tatínky

– kteří si svoje autíčko nechtějí polepit
- kteří mají služební auto
- kteří vozí Vaše děti jen občas (babičky, dědečky….)

a přesto chtějí dát vědět ostatním řidičům, že děťátko jede s nimi.

Motivy jsou tištěny nebo lepeny na magnetickou fólii. Magnetky jsou vyráběny do výšky podkladu 20 cm, motiv je úměrně menší cca 15-16 cm bez textu. Doporučujeme zvážit délku textu vzhledem ke zvolenému obrázku, aby příliš nevyčníval přes šířku motivu.

Nabízíme variantu trojúhelníku či obřezání motivu.

Častým používáním (sundaváním a nandaváním ) se mohou okraje začít kroutit, proto je důležité samolepku po sejmutí z vozu nechat na rovném povrchu (v deskách nebo např. na lednici) Magnetka drží i při vyšších rychlostech na dálnici.

Magnetky dvoubarevné

ditevaute.cz

Jde o kombinaci dvou barev: pro podklad a pro motiv. Pokud si vyberete obě barvy základní B, pak bude magnetka tištěná, v případě použité reflexní folie pro jakoukoli část bude magnetka vrstvená. Obě varianty mají stejnou délku životnosti.

Magnetky vícebarevné

ditevaute.cz

Tento jedinečný produkt je kombinací vícebarevné samolepky a magnetky.

Vícebarevné samolepky

ditevaute.cz

Tahle samolepka Vám dává možnost tvorby opravdu jedinečné a originální kombinace - u vybraného motivu děťátka si sami zvolíte barvu jeho vlásků, trička, sukénky, autíčka …

Upozornění: Při tvorbě samolepky se barva obličejů a částí těla může na vašem monitoru „tvářit“ různě růžově. Ve skutečnosti bude barva přirozeně tělová.

Texty k těmto samolepkám jsou dodávány na samostatné folii.

Samolepky lze mýt běžnými prostředky jako jar apod., nikoli pískem či agresivními sloučeninami.

Reflexní oranžové a žluté vestičky

ditevaute.cz

NOVINKA PRO BEZPEČÍ VAŠICH DĚTÍ. Na kole, lyžích, bruslích, na tůře na horách a výbavě vašeho vozu.

Na zadní stranu vestičky si můžete vybrat jakýkoli motiv z naší nabídky nebo i zaslat e-mailem svůj originální obrázek, nebo logo Vaší společnosti či sportovního klubu.

Text POZOR!JEDU je umístěn pod obrázkem. Váš text, resp. jméno, bude nad obrázkem.

Potisk na vestičku je prováděn nažehlováním

Dva reflexní pruhy na vestičce zpředu i zezadu jsou samozřejmostí, jsou součástí vesty již z výroby.

Vestičky dodáváme ve dvou velikostech uvedených výrobcem:

dětská S /119 rozměr: 40×40 cm

dětská M /134 rozměr: 49 x50 cm

Vestičky se oblékají přes hlavu, na boku se zapínají variabilně na jeden suchý zip.

Vestičku s nažehleným motivem doporučujeme prát ručně!

Květinové motivy

ditevaute.cz,ditevaute.cz

18 květů včetně velmi módních ibišků.

Samolepky jsou vhodné jak na karoserii, tak i na sklo - nejen vašeho vozu – vyzdobte si okna svého bytu či domu jarními motivy.

Objednávat lze vždy celou sadu v jedné barvě. Vybírat můžete ze dvou velikostí sad, s různým množstvím květů. Rozměry květů v cm: 19,5×19,5 / 11×11 / 8×8 / 4×4 /

Svatební samolepky

ditevaute.cz

Přinášíme Vám samolepky, které můžete použít kamkoliv na svém autě - magnetické samolepky na sklo a plastové díly.

Samolepka funguje na bázi elektrostatické přilnavosti k hladkým materiálům, a to jak ze spodní bílé strany, tak i z potištěné strany. To znamená, že ji můžete dát i z vnitřní strany skla.

Samolepku lze aplikovat i snímat opakovaně. Je ovšem nutné, aby se na ploše neusazoval prach a nečistoty, které by přilnavost snížily. Pokud samolepku sundáte z auta a chcete ji i nadále použít, přiložte ji zpět k rovnému podkladovému papíru, na kterém jste ji původně obdrželi.

Samolepka je odolná v běžném provozu. Nevadí jí déšť ani vítr. Není ovšem vhodné s ní vjíždět do myčky a nelze ji ani chemicky čistit.

Tyto polepy jsou dodávány v sadě 3 ks o rozměru: 1 ks 40×28 cm, 2 ks 19,5 × 13,5 cm.

Sady je možné na dotaz nabídnout také s větším počtem kusů.

Samolepky z Vaší fotografie

  • - Samolepka v rámečku

  • - Individuální zakázka

Samolepka v rámečku

ditevaute.cz

Vaše fotografie bude natištěna do zvoleného rámečku, text do kolonky v levém dolním rohu bude v barvě rámečku. Vzhledem k velikosti kolonky by text neměl překročit 15 znaků.

Nabízíme dvě velikosti samolepky: 11x20 cm a 15x27 cm.
Fotografie nahrávejte v rozlišení 800x600 pixelů.

Tyto samolepky jsou vhodné k lepení na všechny hladké povrchy, takže je můžete využít také na dveře, zrcadla i hladké stěny Vašeho domova.

Individuální zakázka

ditevaute.cz

Vaši fotografii nám zašlete na email: obchod@ditevaute.cz společně s požadavkem na rozměr a přibližný popis, jak ji chcete zpracovat.

Fotografie je možné tisknout na běžnou samolepicí nebo magnetickou fólii a dále upravovat do různých tvarů, doplňovat texty či rámečky apod.

Tisknout se dá i na speciální fólie, které se dají lepit na stěnu.

Fotografie i zaslané obrázky je možné tisknout také na magnetické folie.

Meze Vaší fantazii se nekladou, nebojte se zeptat.

Texty, nápisy

  • - Text dle Vašeho požadavku

  • Objednávat můžete jakékoli nápisy. Výběr z 11 barev, 3 velikostí a 12 fontů. Vaší fantazii se meze nekladou. http://www.ditevaute.cz/obchod/texty/
  • -Text: DÍTĚ V AUTĚ .

Nabízíme nápis DÍTĚ V AUTĚ v neměnné barevné kombinaci a ve dvou velikostech. Vhodný na sklo i kapotu Vašeho vozu. Téhle samolepce Vaše děti jen tak neodrostou.
ditevaute.cz